آگهی های استخدام |اخباراستخدام|دانشگاهی

آگهی های استخدامی , اخبار دانشگاهی , اخبار استخدام و دانشگاه ,استخدام نیوز

ثبت‌نام 14 هزار متقاضی جذب در هییت علمی دانشگاه‌ها
ساعت ۸:۳٢ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٢ اسفند ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

رییس مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم با بیان اینکه تاکنون 14 هزار متقاضی برای جذب در هییت علمی دانشگاه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند گفت...

 

رییس مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم با بیان اینکه تاکنون 14 هزار متقاضی برای جذب در هییت علمی دانشگاه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند گفت: تاکنون 275 دانشگاه در فراخوان جذب اعضای هییت علمی دانشگاه‌ها شرکت کردند.
محمدرضا مردانی رییس مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام این خبر گفت: تا صبح روز یکم اسفندماه سال جاری، 275 دانشگاه کشور در فراخوان جذب اعضای هییت علمی دانشگاه‌های کشور شرکت کردند و برای جذب اعضای هییت علمی اعلام نیاز داشتند.وی افزود: این 275 دانشگاه که برای جذب اعضای هییت علمی اعلام نیاز خود را اعلام کرده‌اند، حدود 12 هزار نیاز را در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف اعلام کردند.

مردانی خاطرنشان کرد: تاکنون 14 هزار متقاضی برای جذب در هییت علمی دانشگاه‌های کشور ثبت‌نام کردند که از میان انان حدود 3 هزار نفر تعیین اولویت کرده و سایر متقاضیان منتظر بودند تا دانشگاه‌ها نیازهای خود را قطعی کنند.

رییس مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم تصریح کرد: متقاضیان برای جذب در هییت علمی دانشگاه‌ها تا 15 اسفند سال جاری فرصت دارند تا در سایت اعلام شده ثبت‌نام کرده و مدارک و مستندات خود را بارگذاری و 3 اولویت تعیین کنند.

وی در ادامه گفت: توصیه ما به متقاضیان این است که دیگر فرصت را از دست ندهند و در اسرع وقت ثبت‌نام و اولویت‌بندی کنند.

مردانی با اشاره به اینکه متقاضیان با دقت اولویت‌های خود را تعیین کنند اظهار داشت: در مقطع کارشناسی‌ارشد تقاضاها بسیار کم است و به همین دلیل باید متقاضیان به خصوص درباره دانشگاه‌های غیر انتفاعی، دانشگاه‌های جدیدالتاسیس و دانشگاه‌های خارج از مرکز دقت‌نظر داشته باشند.

رییس مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم با اشاره به اینکه متقاضیان در تعیین اولویت خود به بومی بودن توجه ویژه‌ای داشته باشند، گفت: در فروردین‌ماه سال 91 پرونده‌های متقاضیان بررسی می‌شود و جذب این متقاضیان برای سهمیه سال 91 است.

 

منبع :سایت شتاب