آغاز رسمی مسابقات بین المللی ربوکاپ Iran Open 2012


مسابقات هفتمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران (Iran Open 2012) با حضور 359 تیم داخلی و خارجی با حضور قایم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین مسابقات ربوکاپ آزاد ایران از سال در سال 84 (2006 میلادی) با حضور 90 تیم داخلی و 10 تیم خارجی برگزار شد. این رقابتها پس از 7 سال برگزاری به عنوان یکی از رقابتهای مهم در حوزه رباتیک و هوش مصنوعی  در دنیا شناخته شده است به گونه ای که در این دوره از رقابت ها تعداد 1347 تیم داخلی و خارجی ثبت نام کردند که از این تعداد 33 تیم خارجی و 327 تیم داخلی برای حضور در رقابتها پذیرفته شدند.
هفتمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران (Iran Open 2012) با افتتاح رسمی با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در محل نمایشگاه های بین المللی کار خود را آغاز کرد.

علاوه بر این روز گذشته لیگ رباتهای زیر دریایی هفتمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ ایران اوپن 2012 با حضور 8 تیم در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آغاز شد.

تیمهای برتر این دوره از رقابتها برای شرکت در مسابقات بین المللی 2012 مکزیک انتخاب خواهند شد ضمن آنکه دانشگاه آزاد اسلامی برای تیمهای اول این رقابتها امکان ادامه تحصیل بدون کنکور را فراهم کرده است.

 

منبع :پرتال دانشگاهی کشور

/ 0 نظر / 7 بازدید