جذب ۱۴۳ سرباز معلم در آموزش و پرورش قم


وی با اشاره به اینکه ۱۵ نفر سرباز معلم برای تدریس در مدارس استثنایی به کار گرفته می‌شوند افزود: این افراد برای مشاوره و مدد کاری، شنوایی سنجی، کاردرمانی، ‌گفتار درمانی و فیزیوتوراپی به کار گرفته می‌شوند.
وی بیان کرد: افرادی می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند که دفترچه آماده به خدمت داشته باشند و تاریخ اعزام آن‌ها نیز برای اردیبهشت‏‌، تیر و شهریور سال ۹۱باشد.
محرابی کیا ادامه داد: عدم درج مهر غیبت در دفترچه آماده به خدمت‏، وجود مهر واکسیناسیون در دفترچه و همچنین برخورداری از سلامت کامل جسمی‏‏، روحی، روانی، اخلاقی و اجتماعی متناسب با شغل معلمی از مهم‌ترین شرایطی است که افراد ثبت نام کننده باید داشته باشند.
وی گفت: افراد ثبت نام کننده باید علاوه بر تکمیل فرم گزینش، هیچگونه کسر خدمت نداشته باشند وتعهد نامه‌ای نیز مبنی بر ادامه همکاری تا پایان سال تحصیلی دوم خدمت در قبال دریافت حق التدریس را نیز تکمیل کنند.
وی بیان کرد‌: مدارکی که افراد ثبت نام کننده باید همراه داشته باشند شامل ۴ قطعه عکس۴× ۳ پشت نویسی شده، ‌دو نسخه فتوکوپی از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی است.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان قم گفت: در صورت پذیرش افراد ثبت نام کننده و تائید صلاحیت آن‌ها توسط اداره کل آموزش و پرورش مصاحبه خواهند شد.
وی ادامه داد: ‌ پایه خدمتی افراد استخدام شده از تاریخ اعزام آن‌ها به آموزش نظامی محاسبه خواهد شد.
وی بیان کرد: ‌ داوطلبان واجد شرایط می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره برنامه ریزی، تامین و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان قم مراجعه کنند.
محرابی کیا در پایان گفت: ‌آموزش و پرورش در قبال استخدام این افراد پس از پایان دوره سربازی هیچ تعهدی نخواهد داشت.

منبع : سایت شتاب

/ 0 نظر / 9 بازدید