تمدید ثبت‌نام جذب اعضای هییت علمی تا 15 اسفند

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس: رییس مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم گفت: به علت تقاضای اکثریت دانشگاه‌ها، بارگذاری نیازهای اعضای هییت علمی از سوی دانشگاه‌ها بر روی سایت مرکز جذب تا 30 بهمن تمدید شد.
محمدرضا مردانی رییس مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام این خبر گفت: به علت تقاضای اکثریت دانشگاه‌های کشور و به خصوص موسسات غیرانتفاعی، بارگذاری نیازهای اعضای هییت علمی از سوی دانشگاه‌ها بر روی سایت مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم تا 30 بهمن ماه تمدید شد.

وی افزود: متقاضیان جذب اعضای هییت علمی در داخل و خارج کشور برای اینکه بتوانند با توجه به نیاز دانشگاه‌ها اولویت‌بندی کنند ثبت نام برای جذب تا 15 اسفندماه تمدید شد.

مردانی خاطرنشان کرد: توصیه ما به متقاضیان این است که باتوجه به تمدید ثبت نام، تا 30 بهمن ماه در سایت مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم ثبت نام و مستندات خود را بارگذاری کند. اما تعیین اولویت خود را پس از این تاریخ انجام دهند تا باتوجه به میزان نیازهایی که در دانشگاه‌های کشور وجود دارد اولویت‌های خود را تعیین کنند.

رییس مرکز جذب اعضای هییت علمی وزارت علوم تصریح کرد: تا پایان روز گذشته ده هزار متقاضی برای جذب در هییت علمی دانشگاه‌ها ثبت نام کرده‌اند و 229 دانشگاه و مرکز اموزش نیز نیازهای خود را در سایت بارگذاری کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: پنجمین نشست سراسری هییت‌های اجرایی جذب دانشگاه‌های کشور 26 بهمن ماه برگزار می‌شود.

 

منبع : شتاب

/ 0 نظر / 6 بازدید